Kategorijos
Apie kanapes

Kanapių žiedai yra vadinamieji „pumpurai“, kurie paprastai sumalami ir įvairiai naudojami. Daugeliui gali būti netikėta, kad, bent jau kalbant apie kanapių augalus ir jų auginamas gėles, augalo lytis yra svarbi. Moteriški kanapių augalai išaugina geriausios kokybės žiedus, todėl jie paprastai yra labiau ieškomi ir geidžiami nei vyriški augalai (kurie turi savo paskirtį). Vyriškose kanapių gėlėse yra žiedadulkių. Kai vyriškojo augalo žiedadulkės apvaisina moteriškus reprodukcinius organus, moteriškoji gėlė išaugina sėklą. Sėklos pageidautinos veisiant naujas veisles, bet nepageidautinos rūkomoms gėlėms. Dėl šios priežasties augintojai vyriškuosius augalus pašalina iš karto, kai tik priešžydėjimo tarpsnyje pradeda atskleisti savo lytinius bruožus.

Sativa vs. Indica vs. Hybrid Flower – ar yra skirtumas?

Anksčiau žmonės kanapių rūšis skirstydavo pagal a) jų augimo būdą; ir b) jų poveikį. Hibridai yra Indica ir Sativa mišinys, atsižvelgiant į abiejų augimo ir poveikio aspektus.

Tačiau daugelis sako, kad etiketės „Sativa“, „Indica“ ir „hibridas“ yra beprasmės. Taip yra todėl, kad ištyrę augalą dėl jo cheminės sudėties pastebėta, kad Indica ir Sativa kanapių žiedai turi daugiau panašumų nei skirtumų. 

Tačiau svarbu, kokioje aplinkoje augalas buvo užaugintas. Taip yra todėl, kad dirvožemio tipas, saulės šviesos kiekis, drėgmė, aukštis virš jūros lygio ir bet kokie kiti aplinkos veiksniai gali turėti įtakos augalo gaminamiems kanabinoidams ir terpenams. Tai galima pastebėti ir tada, kai kanapės yra gamtoje. Pavyzdžiui, šalia kai kurių Indijos kalnų auganti Kush veislė mažesniame aukštyje augs kaip Sativa, o didesniame – kaip Indica.

Be viso to, veisėjai vis dar gali sukurti savo kanapių rūšį ir veisti pagal specifines savybes. Terpenai gali išskirti tam tikrą veislę (pvz., Bubblegum arba Blueberry, kurios turi unikalius terpeno profilius), todėl kvapas ir skoniai gali būti perduodami kitai kartai. Panašiai augintojai ir selekcininkai gali pasirinkti augalus, kuriuose yra daug CBD, ir selektyvaus veisimo būdu sukurti naujas kanapių veisles, kuriose dar daugiau šio junginio.

Mūsų parduotuvės kanapių žiedų asortimentą rasite čia – žiedai/hash.

Šaltiniai: Why are Buds Called Flower? Understanding Weed

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *