Kategorijos
Apie kanapes

Nepaisant daugybės privalumų ir naudojimo būdų, kanapės yra gana paslaptingas augalas, ypač dėl to, kad yra panašus į tam tikrą psichoaktyvią medžiagą. 4 neįtikėtini faktai apie kanapes, kurie padės skleisti kanapės galią pateikti čia:

Kanapės gali padėti sustabdyti alkį

Kanapių sėklos yra labai maistingos, jose yra daug kalorijų, mineralų, riebalų rūgščių ir vitaminų A, B, D ir E. Sėklos taip pat yra sveika mėsos alternatyva, nes jose yra kasdienis baltymų kiekis. Taigi jos gali padėti išvengti vienos iš mirtiniausių alkio formų – baltymų nepakankamumo mityboje. Be to, kanapės greitai auga ir gali klestėti įvairiose klimato ir aplinkose.

Kanapės gali sumažinti miškų naikinimą

Kita didelė pasaulio problema, kurią galėtų padėti išspręsti kanapės, yra miškų naikinimas. Gamintojai kanapes gali naudoti kaip alternatyvą popieriui ir medienos gaminiams, pagamintiems iš medžių. Be to, jos auga daug greičiau nei medžiai ir, pasak Hemp Technologies Global: „1 akras kanapių prilygsta 4,1 akrams medžių“.

Kanapės valo žemę

Kai kanapės auga, jos gali padėti išvalyti radioaktyvųjį dirvožemį, užterštą sunkiaisiais metalais ir branduolinėmis medžiagomis. Ilgos augalo šaknys įsiskverbia giliai į dirvą, jos sugeria kenksmingas chemines medžiagas ir ištraukia toksinus. Taigi tiesiog kanapių auginimas yra natūrali alternatyva brangiems detoksikacijos procesams.

Kanapės buvo vyriausybės pagalba

Įstatymai dėl kanapių auginimo JAV per visą istoriją labai svyravo. Nors federaliniu mastu buvo neteisėta auginti kanapes nuo 1970 iki 2018 m., buvo trumpas laikotarpis, kai vyriausybė reikalavo ūkininkų auginti augalą. Antrojo pasaulinio karo metu JAV vyriausybė įpareigojo žmones auginti kanapes, nes tai suteikė šaliai reikiamų išteklių, tokių kaip medžiaga burėms, drobėms, virvėms ir popieriui.

Šie 4 neįtikėtini faktai apie kanapes gali padėti skleisti supratimą apie šio augalo vertę, kuri gali būti naudinga ne tik mums, bet ir pačiai gamtai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *